Helaas, dit pand is verkocht

9060 Zelzate

Omschrijving

Rustig gelegen woning met 2 slaapkamers en ontspanningsruimte

Deze goed onderhouden woning is gelegen in een verkeersarme buurt, nabij diverse invalswegen. Op wandelafstand vind je een school, diverse winkels en speciaalzaken. De woning onderging al een aantal vernieuwingen (keuken, badkamer, gedeeltelijke dakisolatie, verwarming) en geeft u reeds een mooie start. Bijkomende dakisolatie en plaatsen van zonnepanelen zorgen ervoor dat het EPC zeer snel zal dalen. Deze charmante woning is op te frissen, maar biedt u absoluut een heel mooi potentieel!
We betreden de woning bij de bescheiden inkomhal. De leefruimte met ramen aan voor- en achterzijde zorgt ervoor dat er ruim voldoende lichtinval is. De keuken is een echte leefkeuken. Ze is volledig uitgerust. Handig is de kelderruimte naast de keuken om extra proviand in op te slaan. De badkamer is volledig vernieuwd en voorzien van groot ligbad, ruime inloopdouche en dubbel lavabomeubel. Op de verdieping vinden we 2 volwaardige slaapkamers waarvan 1 met dressing.
Buiten kan je genieten van de zon en heb je aansluitend en hele grote ontspanningsruimte! Heel praktisch is de aparte garage naast de woning!
De ruime inkomhal brengt u naar een mooie en ruime leefruimte met veel lichtinval.
TROEVEN:
- Rustige ligging
- Zonnige tuin
- Lichtrijke ruimtes
- Aparte ontspanningsruimte
- Ideale starterswoning
Contacteer Maarten (0485 604 991 - maarten@danimmo.be) voor het maken van een afspraak ter plaatse.


Niet gevonden wat u zocht? Schrijf u dan vrijblijvend in op onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van ons recentste aanbod.
Schrijf u in
U gebruikt een verouderde browser. Upgrade nu naar een moderne browser om ten volle gebruik te kunnen maken van alle functies van onze site:
Chrome |  FireFox |  Opera |  Safari |  Microsoft Edge
Terug naar boven
Sluit menu Danimmo NV